Motorky jsou naším koníčkem již od školní lavice, kde jsme se těšili až zazvoní a my opět osedláme naše padesátky. Neustálé ladění a vylepšování vlastních strojů zaujalo spoustu naších známých. Nechávali si v naší podomácku vytvořené dílně dělat servis svých miláčků a doporučovali nás svým známým.

Vyrostli jsme. A vyrostla i naše dílna. Přestěhovala se ze stodoly do vybavené dílny. Začali k nám jezdit motorkáři z celé republiky a nechávali si u nás opravovat nebo servisovat své motorky. Přes naše ruce prošlo mraky strojů. Od zrezivělé Babety až po závodní speciály.

Již 10 let poskytujeme profesionální servis a opravy všech druhů motocyklů a skútrů, ať už to jsou moderní stroje celosvětové produkce, nebo historické veterány.

Orientujeme se převážně na motorky italských značek, jako jsou například Aprilia, Moto Guzzi, Cagiva, skútry Piaggo nebo Vespa. Ale často k nám zavítají i japonci, jako jsou třeba Yamaha, Honda, Kawasaki.

Náš moto servis je vybaven kvalitním nářadím a strojí umožňujícími i náročnější opravy. Na práci se vždy soustředíme a odvádíme ji kvalitně a za rozumnou cenu!

Naše specializace:

Aprilia
Cagiva
Gilera
Moto Guzzi

Piaggio
Vespa
Kymco
Kawasaki

HondaYamaha

Servisuj a opravuj:

Už to tvá motorka moc nedává? Lapá po dechu, protože má zanesené filtry a v žilách ji proudí příliš starý olej? Nebo se ji povolil šroubek a přestala ti jet? Dopřej své motorce pravidelný servis nebo opravu u nás!Nebo nám rovnou zavolej: